Våre folk:

Kreativitet oppstår i krysningen mellom kompetanse og nysgjerrighet. Hos oss vil du møte fagfolk som er genuint nysgjerrig, og som gjør alt de kan for å henge med på utviklingen innen sitt fagområde. Det skal komme våre kunder til gode.

Espen Flosand

Espen-Flosand. Foto

Salgssjef
T:  908 83 009
M: espen@vizuelli.no

Kontaktskjema

Jan-Arne Kristiansen

Jan-Arne-Kristiansen. Foto

Kreativ leder
T:  932 46 725
M: jan-arne@vizuelli.no

Kontaktskjema

Torbjørn Loholt

Torbjorn-Loholt. Foto

Avdelingsleder digitaltrykk og storformat
T:  450 07 082
M: torbjorn@vizuelli.no

Kontaktskjema

Roger Johnsen

Roger-Johnsen. Foto

Visuell designer
T:  916 67 199
M: roger@vizuelli.no

Kontaktskjema

Erling Røisland

Erling-Roisland. Foto

Kommunikasjonsrådgiver
T: 908 31 686
M: erling@vizuelli.no

Kontaktskjema

Marita Eilertsen Tøsse

Marita Eilertsen Tøsse

Fotograf / visuell designer
T:  936 72 721
M: marita@vizuelli.no

Kontaktskjema

Per Hartvigsen

Per-Hartvigsen. Foto

Visuell designer
T:  905 46 199
M: per@vizuelli.no

Kontaktskjema

Ivar Kristoffersen

Ivar-Kristoffersen. Foto

Daglig leder
T:  412 44 217
M: ivar@vizuelli.no

Kontaktskjema

Steinar Ervik

Steinar-Ervik. Foto

Produksjonsleder
T:  908 81 278
M: steinar@vizuelli.no

Kontaktskjema

Pål Rindahl Olsen

Pål Rindahl Olsen. Foto

Produksjonsoperatør digitaltrykk
T:  974 01 089
M: kopi@vizuelli.no

Kontaktskjema

Dan Slettevolden

Visuell designer
T:  909 20 779
M: dan@vizuelli.no

Kontaktskjema