Våre folk:

Kreativitet oppstår i krysningen mellom kompetanse og nysgjerrighet. Hos oss vil du møte fagfolk som er genuint nysgjerrig, og som gjør alt de kan for å henge med på utviklingen innen sitt fagområde. Det skal komme våre kunder til gode.

Espen Flosand

Salgssjef
T:  908 83 009
M: espen@vizuelli.no

Kontaktskjema

Øystein Hartz Ulvær

Seniorrådgiver
T:  957 63 772
M: oystein@vizuelli.no

Kontaktskjema

Terje Ovesen

Prosjektleder web og sosiale medier
T:  900 23 686
M: terje@vizuelli.no

Kontaktskjema

Jan-Arne Kristiansen

Kreativ leder
T:  932 46 725
M: jan-arne@vizuelli.no

Kontaktskjema

Roger Johnsen

Visuell designer
T:  916 67 199
M: roger@vizuelli.no

Kontaktskjema

Stian Klaussen

Fotograf / visuell designer
T:  915 87 064
M: stian@vizuelli.no

Kontaktskjema

Per Hartvigsen

Visuell designer
T:  905 46 199
M: per@vizuelli.no

Kontaktskjema

Ivar Kristoffersen

Daglig leder
T:  412 44 217
M: ivar@vizuelli.no

Kontaktskjema

Steinar Ervik

Produksjonsleder
T:  77 00 11 07
M: steinar@vizuelli.no

Kontaktskjema

Pål Rindahl Olsen

Produksjonsoperatør digitaltrykk
T:  974 01 089
M: kopi@vizuelli.no

Kontaktskjema

Torbjørn Loholt

Avdelingsleder digitaltrykk og storformat
T:  450 07 082
M: torbjorn@vizuelli.no

Kontaktskjema

Erling Røisland

Kommunikasjonsrådgiver
T:  77 00 11 13
M: erling@vizuelli.no

Kontaktskjema